Sale zabaw

Dzieci potrzebują dużo rozrywki i zabawy, a rodzice czasem odpoczynku. Jak to pogodzić? Wystarczy wybrać się do specjalnej sali zabaw dla dzieci.

Baseny z piłeczkami, armatki, kilkumetrowe zjeżdżalnie i dmuchane zamki do skakania? O tak, to jest to, co dzieci lubią najbardziej. Kiedy rodzic jest zmęczony codziennymi obowiązkami, a chciałby, aby jego pociecha aktywnie spędziła wolny czas, wystarczy wybrać się do sali zabaw dla dzieci.

Warszawa oferuje tyle sal zabaw, że nie sposób wymienić wszystkie. Oto kilka rozrywkowych propozycji dla naszych pociech:

Bajlandia – to centrum zabaw dla dzieci znajduje się na ulicy Głębockiem w Centrum Handlowym Targówek. Dzieci mają tu do dyspozycji ścianę wspinaczkową, basen z piłeczkami, zjeżdżalnie, video gry i wiele innych możliwości zabawy. Bajlandia organizuje przyjęcia urodzinowe, a także imprezy plenerowe w różnych miejscach w Polsce.
Bajlandia

Igraszka – sala aktywności dla dzieci znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Kościuszki. Dzieci mogą tu skorzystać z atrakcji 7 dni w tygodniu między 10 a 20. Każdy maluch jest pod czujnym okiem doświadczonego opiekuna. Igraszka dysponuje salami zabaw zarówno indywidualnie jak i dla grup zorganizowanych. Można tu urządzić przyjęcie urodzinowe dla dziecka, bal przebierańców, Dzień Dziecka i inne imprezy okolicznościowe. Organizowane tu są także zajęcia plastyczne dla dzieci w wielu 4-8 lat. Oczywiście jest i kawiarnia dla rodziców.
Igraszka

Abawik – na Pradze Południe, ulica Zamieniecka. Klub zaprasza dzieci 7 dni w tygodniu od 10 do 20. Abawik organizuje urodziny, imieniny i inne imprezy okolicznościowe (Mikołajki, Dzień Dziecka) Z sal w klubie można skorzystać indywidualnie lub grupowo. Przestrzeń zabawowa znajduje się tu na kilku poziomach. Znajdziemy tu zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, różnego rodzaju labirynty, a także specjalne materace do skakania. Z myślą o rodzicach w klubie urządzono kawiarnię, w której można napić się kawy, obejrzeć telewizję lub skorzystać z bezprzewodowego Internetu.
Abawik

Klub strefa dzieci – znajduje się na Tarchominie, na ulicy Świderskiej. Klub organizuje tematyczne imprezy urodzinowe. Dzieci mogą się tu bawić razem z rodzicami lub z opiekunką. Do dyspozycji mają zjeżdżalnię, basen z piłeczkami, a także sale, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty artystyczne. Dodatkowo rodzice mogą tu wypożyczyć stroje karnawałowe dla swoich pociech. Strefa malucha organizuje również zajęcia dla dzieci, zarówno tych najmłodszych jak i trochę starszych. Jeżeli pociecha ma powyżej 4 lat, może skorzystać tu z nauki języka niemieckiego, a także uczestniczyć w zajęciach sportowych. Podczas gdy dzieci pochłonie zabawa, rodzice mogą zrelaksować się w kawiarni, czytając książki przy filiżance dobrej kawy. Strefa dzieci zaprasza maluchy w wieku od roku do 8 lat.
Klub Strefa Dzieci

Ma-ma-ba – znajduje się na ulicy Jagiellońskiej. Atrakcji jest tu pod dostatkiem, zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Maluchy mają tu do dyspozycji kolorowe sale zabaw z mnóstwem zabawek. Jest tu również zjeżdżalnia, basen z piłeczkami, a nawet sala telewizyjna. Podczas gdy pociecha szaleje pod okiem fachowej opiekunki, rodzice mogą wziąć udział w warsztatach z umiejętności wychowawczych. Ma-ma-ba organizuje również urodziny dla dzieci. W ofercie Klubu jest też całodzienna opieka nad dziećmi w wieku 2-6 lat. Dużym plusem tego miejsca są niewygórowane ceny. Ma-ma-ba zaprasza 7 dni w tygodniu od godziny 10 do 20.
Ma-ma-ba

Kolorado – znajduje się na Bemowie, przy ulicy Konarskiego.
Dysponuje salami zarówno dla starszych, jak i młodszych dzieci. Pociechy mogą bawić się miękkimi piłeczkami oraz armatkami. Mają do dyspozycji zjeżdżalnie, przejścia tubowe, dmuchany zamek do skakania i wiele innych. Kolorado organizuje również imprezy urodzinowe dla dzieci. Klub zaprasza dzieci codziennie między godziną 9 a 21.
Kolorado

Sale zabaw dla dzieci są idealnym rozwiązaniem dla rodziców nadto zajętych codziennymi obowiązkami i pracą. Maluchy rozładują tu niespożyte pokłady energii, a rodzice zrelaksują się przy filiżance dobrej kawy.

Źródło babyonline.pl

Dodaj komentarz