Strona główna Recenzje Zabawki edukacyjne dla dzieci Skip Hop

Zabawki edukacyjne dla dzieci Skip Hop

5 min read
0
0
372

Pragniesz zapewnić dziecku nowoczesne, bezpieczne i zarazem rozwijające jego zdolności zabawki? W takim razie poznaj ofertę marki Skip Hop.

Edukacja stanowi jedną z najważniejszych wartości w życiu każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że szczególny nacisk na wspomniane kwestie kładziony jest głównie w przypadku dzieci. Chcąc zapewnić naszym pociechom dobry start, inwestujemy w liczne zajęcia pozalekcyjne oraz dodatkowe pomoce naukowe. Niemniej jednak warto zdawać sobie sprawę z faktu, że maluchy uczą się nie tylko w placówkach edukacyjnych, zaś sam proces przyswajania wiedzy trwa już od pierwszych godzin życia dziecka. Właśnie z tego względu warto zadbać o rozwój maleństwa inwestując w odpowiednie akcesoria, takie jak zabawki edukacyjne. Jakie konkretnie?

Od 3 miesiąca życia

Z myślą o dzieciach, które ukończyły już 3 miesiąc życia, marka Skip Hop przygotowała różnorodne multisensoryczne zabawki edukacyjne w formie zawieszek. Jak działają wspomniane produkty? Przede wszystkim stymulują zmysły dziecka, rozwijając w ten sposób zdolności motoryczne oraz manualne maleństwa. Tego typu maskotki możemy z powodzeniem przyczepić zarówno do łóżeczka, fotelika samochodowego, jak i wózka malucha, dzięki czemu zabawka będzie blisko naszego maleństwa przez cały czas. Dodatkowo – w zależności od modelu – zabawki posiadają wbudowane różnorodne akcesoria np. bezpieczne dla dziecka gryzaczki.

Od 6 miesiąca życia

Stymulacja zmysłów dziecka odgrywa niebagatelną rolę dla jego rozwoju również w późniejszym okresie życia. Dla potrzeb nieco starszych dzieci marka Skip Hop stworzyła zabawki edukacyjne stymulujące zmysł słuchu, dotyku oraz wzroku. Przykładem takiego produktu może być aktywny telefon w kształcie ślicznej sówki. Zabawka wyposażona jest w guziki o kształcie listków, które – po naciśnięciu – wygrywają różnego typu melodie. Dzięki temu dzieci uczą się rozpoznawać dźwięki i odpowiednio na nie reagować.

Dla starszaków

Świat dorosłych stanowi dla dzieci swego rodzaju niezgłębioną tajemnicę. Aby właściwie zrozumieć panujące w nim reguł, maluchy muszą na własne oczy zobaczyć konkretne rzeczy oraz zjawiska. W jakich okolicznościach? Najlepiej w trakcie wycieczek i podróży. Z myślą o rodzicach, pragnących pomóc dziecku już na samym starcie, firma Skip Hop zaprojektowała linię zabawnych plecaczków oraz walizeczek w kształcie zwierzątek. Dziecko posiadające własny plecak/walizkę czuje się jak prawdziwy odkrywca i chętniej zgłębia otaczający go świat.

Jeśli chcesz ofiarować swojemu dziecku to, co najlepsze, już dziś podaruj mu akcesoria, które będą stanowiły świetny wstęp do edukacji poprzez zabawę. Wszystkie, opisane powyżej produkty marki Skip Hop, znajdziesz w sklepie internetowym Cały dla mamy pod adresem: http://www.calydlamamy.pl/5_skip-hop.

Pokaż powiązane posty
Pokaż więcej Beata
  • Wiatr – taniec spadających gwiazd. Mamalandia patronuje

    Z przyjemnością chciałabym Was poinformować, że ukazała się trzecia część trylogii Miriam …
Pokaż więcej Recenzje

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Odpoczynek z dzieckiem w górach – jak urozmaicić maluchowi czas, kiedy pada?

Deszcz potrafi skutecznie zepsuć wakacje w górach z dzieckiem. Wilgoć i wiatr nie zachęcaj…