Alberta szuka miłości

Gdzie znaleźć miłość? Jak ona wygląda i dlaczego jest taka wyjątkowa? Takie pytanie zadaje Myszka Alberta, budząc się z zimowego, głębokiego snu.

Słońce świeci, pachną kwiatki, wokół łąka zazieleniona świeżą trawką, w powietrzu unosi się wyjątkowy zapach. O tak, przyszła wiosna. Mama budzi Myszkę Albertę

„Alberto, obudź się, przyszła wiosna”

A Wiosna to taka pora roku, w której wszystko budzi się do życia. To właśnie wiosna wypełniona jest szczęściem i miłością. Alberta jest tak zafascynowana opowiadaniem mamy, że postanawia wyruszyć w poszukiwaniu tego pięknego uczucia. Szuka między drzewami, w źdźbłach traw i na brzegu jeziorka. W trakcie poszukiwań poznaje Freda, który również poszukuje miłości. Postanawiają szukać jej wspólnie. Co było dalej? Miłość oczywiście… 🙂

„Alberta szuka miłości” to piękna książeczka dla najmłodszych opowiadająca o pięknym i wyjątkowym uczuciu. Duży format i barwne ilustracje przyciągną uwagę nie tylko dziewczynek, ale również chłopców. Język jest przystępny, łatwy do zrozumienia przez młodego czytelnika.

„Chcesz wiedzieć, gdzie jest miłość? Nie musisz jej szukać. To ona znajdzie Ciebie. A kiedy nadejdzie, rozpoznasz ją sercem”

 

Autor: Isabel Abedi

Tłumaczenie: Renata Ożóg

Ilustracje Andrea Hebrock

Oprawa: twarda+UV

Ilość stron: 32
Format: 270×255 mm
ISBN: 978-83-933831-8-4

 

Dodaj komentarz